onas.jpg

Agrotkaniny24.pl jest marką należącą do spółki Geocover Sp. z o.o, która jest prężnie rozwijającą się firmą, będącą producentem oraz dystrybutorem agrowłóknin i agrotkanin. Z roku na rok staramy poszerzać swój asortyment wprowadzając nowe rozmiary, gramatury oraz kolory. Wprowadziliśmy na polski rynek agrowłókinę na pryzmy buraczane oraz płachty na stogi słomy.

Nasi pracownicy stale poszerzają swoją wiedzę z zakresu rolnictwa oraz ogrodnictwa tak, by w sposób profesjonalny i rzetelny służyli Wam pomocą i radą.

Wiarygodność naszej firmy oraz najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów potwierdza współpraca z takimi instytucjami jak: Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Nasze agrowłókniny charakteryzują się łączeniem poprzez szycie podwójnym ściegiem, a badania przeprowadzone w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi potwierdziły ich największą wytrzymałość spośród innych technik stosowanych na rynku. Jako jedyni w Polsce, w trosce o najwyższą jakość stale poddajemy nasze produkty badaniom wytrzymałościowym i odpornościowym. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami tych badań: kliknij tutaj.

Naszym celem jest spełnienie oczekiwań oraz zadowolenie wszystkich klientów - zarówno współpracujących z nami przedsiębiorstw jak również odbiorców indywidualnych.

We wszystkich naszych działaniach stawiamy na bardzo wysoką jakość oraz profesjonalizm, co pozwala nam poszerzać obszar oraz zakres funkcjonowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Geocover Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 102/104
94-104 Łódź
NIP 7272787360
REGON 101463897

Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000431916 o kapitale zakładowym w wysokości 100.000 złotych.